Naše služby vás vždy posunou o krok blíž k uskutečnění vašich záměrů

Zrychlujeme stavbu infrastruktury

Navrhneme vám a postavíme otevřenou infrastrukturu informačních systémů v privátním nebo veřejném cloudu. Pomůžeme vám být efektivnější a flexibilnější v reakcích na změny vaší organizace a vašich zákazníků.

Odkrýváme potenciál znalostí

Objevíme skryté znalosti vašich pracovníků a přetvoříme vaši společnost na znalostní organizaci. Vytvoříme základy systému pro nepřetržité zlepšování know-how vašich pracovních týmů.

Optimalizujeme prostředí

Optimalizaci provozu řešíme jak v rovině technologické, tj. hardware a software, tak v rovině procesní, tj. organizace práce a správné využívání dostupných nástrojů.

Spokojení zákazníci

Naše produkty

LPAR2RRD Premium

1 year LPAR2RRD Premium Support Subscription
  • next business day response time
  • regular health checks
  • special customer builds
  • prolong data retention time
Mám zájem

Product Due

  • Lorem Ipsum
  • Donor Sit amet
  • Conqestor born
Mám zájem

Product Tres

  • Lorem Ipsum
  • Donor Sit amet
  • Conqestor born
Mám zájem

Aktuality

Postřehy ze Silicon Valey

Ruku v ruce s Čínou, Izraelem, Německem a Brazílií, USA má to správné podpůrné prostředí pro vytváření nových, rychle rostoucích firem, které jsou označovány jako „Start-ups“. Silicon Valley a Boston Area denně produkovaly mnoho inovativních společností s velkým potenciálem, které se snaží bojovat za svůj podíl na trhu. Úspěch těchto subjektů často pochází z jedinečnosti jejich produktu, sehraného týmu a samozřejmě také z používání vhodných nástrojů. Je zde několik zkušených podnikatelů, např. Steve Blank, Ash Maurya nebo Alexander Osterwalder, kteří používali správné nástroje pro úspěšný rozvoj „Start-up“ společnosti.

read more

Návrh zákona o kybernetické bezpečnosti

V České republice by mohl od ledna příštího roku začít platit historicky vůbec první zdejší zákon o kybernetické bezpečnosti. Na připomínkování kybernetického zákona se podílelo více než 50 subjektů. Hlavní osou je to, že firmy, státní správa a instituce budou muset povinně hlásit bezpečnostní incidenty v jejich IT infrastrukturách jedné centrále (tedy NBÚ). Díky tomu by se tak mělo vytvořit „sběrné“ místo, jež by mohlo monitorovat a případně předcházet případným hrozbám a útokům. Jedná se o lokální alternativu zabezepečení, kterou zavádí postupně celá EU a Europol.

read more

Metodika transformace

Rychlý vývoj ICT služeb v reakci na změny požadavků trhu resp. koncových uživatelů IT služeb a rychlé a bezchybné nasazení IT služeb do rutinního provozu vyžadují, aby se ICT organizace současně zaměřila na systém řízení průběžného zlepšování IT služeb. Průběžným zlepšováním dosáhne vyšší kvality poskytovaných ICT služeb a pozitivně ovlivní „zákaznickou“ zkušenost a spokojenost s poskytovaným portfoliem ICT služeb.

read more

Kontakt

Email: management (at) intedo.cz

Praha 4, 140 00

Telefon: +420 774 323 303

Ohradní 1424/2B

Menu
×